Pasternack PE34461-24
- Part No.:
- PE34461-24
- Datasheet:
PE34461-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO SMB
PE34461-24 Specifications
- Style:
- SMB to SMB
- 1st Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms