Pasternack PE34469LF-36
- Part No.:
- PE34469LF-36
- Datasheet:
PE34469LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO SMB
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:132
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE34469LF-36 Specifications
- Style:
- SMB to SMB
- 1st Connector:
- SMB Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 1st Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-58C
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms