Pasternack PE34476LF-24
- Part No.:
- PE34476LF-24
- Datasheet:
PE34476LF-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
- Shipping:
Inventory:160
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE34476LF-24 Specifications
- Style:
- SMC to SMC
- 1st Connector:
- SMC Jack
- 2nd Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-58
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms