Pasternack PE34523/HS-24
- Part No.:
- PE34523/HS-24
- Datasheet:
PE34523/HS-24.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO F-TYPE
PE34523/HS-24 Specifications
- Style:
- N-Type to MMCX
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Connector:
- MMCX Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 1 GHz
- Color:
- White
- Features:
- Operating Temperature:
- -55°C ~ 155°C