Pasternack PE34735-24
Part No.:
PE34735-24
Datasheet:
AetrixPE34735-24.pdf
Description:
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM
Shipping
Inventory:126
Comments
PE34735-24 Specifications
Style:
2.92mm to 2.92mm
1st Connector:
2.92mm Plug
2nd Connector:
2.92mm Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-405
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms