Pasternack PE34737-18
Part No.:
PE34737-18
Datasheet:
AetrixPE34737-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:218
Comments
PE34737-18 Specifications
Style:
2.92mm to 2.92mm
1st Connector:
2.92mm Plug
2nd Connector:
2.92mm Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
PE-SR405FL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms