Pasternack PE34737LF-36
Part No.:
PE34737LF-36
Datasheet:
AetrixPE34737LF-36.pdf
Description:
2.92mm Male to 2.92mm Male Cable
Shipping
Inventory:218
Comments
PE34737LF-36 Specifications
Style:
2.92mm to 2.92mm
1st Connector:
2.92mm Plug
2nd Connector:
2.92mm Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
PE-SR405FL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms