Pasternack PE3485LF-18
- Part No.:
- PE3485LF-18
- Datasheet:
PE3485LF-18.pdf
- Description:
- N Male to N Female Cable 18 Inch
PE3485LF-18 Specifications
- Style:
- N-Type to N-Type
- 1st Connector:
- N-Type Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Type:
- PE-SR402FL
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms