Pasternack PE35006-24
- Part No.:
- PE35006-24
- Datasheet:
PE35006-24.pdf
- Description:
- COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA
- Shipping:
Inventory:476
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35006-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to RP-SMA
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Male
- 1st Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature:
- 2nd Connector:
- RP-SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-174
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms