Pasternack PE3514-36
- Part No.:
- PE3514-36
- Datasheet:
PE3514-36.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
PE3514-36 Specifications
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-142B
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms