Pasternack PE3518LF-12
- Part No.:
- PE3518LF-12
- Datasheet:
PE3518LF-12.pdf
- Description:
- C Male to C Male Cable 12 Inch L
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:628
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3518LF-12 Specifications
- Style:
- C-Type to C-Type
- 1st Connector:
- C-Type Plug
- 2nd Connector:
- C-Type Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms