Pasternack PE35363-24
- Part No.:
- PE35363-24
- Datasheet:
PE35363-24.pdf
- Description:
- SMA Male to Reverse Thread SMA M
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:327
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35363-24 Specifications
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms