Pasternack PE35363-36
- Part No.:
- PE35363-36
- Datasheet:
PE35363-36.pdf
- Description:
- SMA Male to Reverse Thread SMA M
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:327
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35363-36 Specifications
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms