Pasternack PE35373LF-24
- Part No.:
- PE35373LF-24
- Datasheet:
PE35373LF-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
PE35373LF-24 Specifications
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms