Pasternack PE35384-12
- Part No.:
- PE35384-12
- Datasheet:
PE35384-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SHV TO SHV
PE35384-12 Specifications
- Style:
- SHV to SHV
- 1st Connector:
- SHV Plug
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-213
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms