Pasternack PE3545-24
- Part No.:
- PE3545-24
- Datasheet:
PE3545-24.pdf
PE3545-24 Specifications
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms