Pasternack PE3545LF-12
- Part No.:
- PE3545LF-12
- Datasheet:
PE3545LF-12.pdf
PE3545LF-12 Specifications
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms