Pasternack PE35799-36
Part No.:
PE35799-36
Datasheet:
AetrixPE35799-36.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO MHV
Shipping
Inventory:567
Comments
PE35799-36 Specifications
Style:
MHV to MHV
1st Connector:
MHV Plug
2nd Connector:
MHV Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms