Pasternack PE36152-48
Part No.:
PE36152-48
Datasheet:
AetrixPE36152-48.pdf
Description:
COAX CBL SMP TO SMP
Shipping
Inventory:997
Comments
PE36152-48 Specifications
Style:
SMP to SMP
1st Connector:
SMP Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMP Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz