Pasternack PE36507-24
Part No.:
PE36507-24
Datasheet:
AetrixPE36507-24.pdf
Description:
SMA Male Right Angle to MMCX Plu
Shipping
Inventory:139
Comments
PE36507-24 Specifications
Style:
SMA to MMCX
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms