Pasternack PE36532-12
Part No.:
PE36532-12
Datasheet:
AetrixPE36532-12.pdf
Description:
COAX CBL 10-32 TO 10-32
Comments
PE36532-12 Specifications
Style:
10-32 to 10-32
1st Connector:
10-32 Plug, Right Angle
2nd Connector:
10-32 Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms