Pasternack PE36532LF-36
Part No.:
PE36532LF-36
Datasheet:
AetrixPE36532LF-36.pdf
Description:
COAX CBL 10-32 TO 10-32
Comments
PE36532LF-36 Specifications
Style:
10-32 to 10-32
1st Connector:
10-32 Plug, Right Angle
2nd Connector:
10-32 Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms