Pasternack PE3656-36
- Part No.:
- PE3656-36
- Datasheet:
PE3656-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
- Shipping:
Inventory:114
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3656-36 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms