Pasternack PE3656LF-12
Part No.:
PE3656LF-12
Datasheet:
AetrixPE3656LF-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:114
Comments
PE3656LF-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
0.047" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz