Pasternack PE36573LF-36
- Part No.:
- PE36573LF-36
- Datasheet:
PE36573LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SSMA TO SSMA
- Shipping:
Inventory:336
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE36573LF-36 Specifications
- Style:
- SSMA to SSMA
- 1st Connector:
- SSMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SSMA Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms