Pasternack PE36574-18
- Part No.:
- PE36574-18
- Datasheet:
PE36574-18.pdf
- Description:
- COAX CBL SSMA TO SSMA
- Shipping:
Inventory:168
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE36574-18 Specifications
- Style:
- SSMA to SSMA
- 1st Connector:
- SSMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SSMA Plug, Right Angle
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms