Pasternack PE3699-24
- Part No.:
- PE3699-24
- Datasheet:
PE3699-24.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:337
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3699-24 Specifications
- Style:
- N-Type to N-Type
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-8
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms