Pasternack PE3713LF-24
- Part No.:
- PE3713LF-24
- Datasheet:
PE3713LF-24.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
PE3713LF-24 Specifications
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms