Pasternack PE3758LF-12
- Part No.:
- PE3758LF-12
- Datasheet:
PE3758LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
PE3758LF-12 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms