Pasternack PE37859-12
- Part No.:
- PE37859-12
- Datasheet:
PE37859-12.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO TNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:592
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE37859-12 Specifications
- Style:
- BNC to TNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-393
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms