Pasternack PE3806LF-18
Part No.:
PE3806LF-18
Datasheet:
AetrixPE3806LF-18.pdf
Comments
PE3806LF-18 Specifications
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms