Pasternack PE3806LF-24
Part No.:
PE3806LF-24
Datasheet:
AetrixPE3806LF-24.pdf
Comments
PE3806LF-24 Specifications
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms