Pasternack PE3806LF-36
Part No.:
PE3806LF-36
Datasheet:
AetrixPE3806LF-36.pdf
Comments
PE3806LF-36 Specifications
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms