Pasternack PE3807-12
Part No.:
PE3807-12
Datasheet:
AetrixPE3807-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:421
Comments
PE3807-12 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-8A
Cable Impedance:
52 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms