Pasternack PE38139/BK-24
- Part No.:
- PE38139/BK-24
- Datasheet:
PE38139/BK-24.pdf
- Description:
- COAX CBL 4.3/10 TO NEX
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:554
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE38139/BK-24 Specifications
- Style:
- SMB Mini to SMB Mini
- 1st Connector:
- SMB Mini Plug
- 2nd Connector:
- SMB Mini Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 75 Ohms
- Overall Impedance:
- 75 Ohms