Pasternack PE38139/YW-24
Part No.:
PE38139/YW-24
Datasheet:
AetrixPE38139/YW-24.pdf
Description:
75 Ohm Mini SMB Plug to 75 Ohm M
Comments
PE38139/YW-24 Specifications
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms