Pasternack PE3843-24
- Part No.:
- PE3843-24
- Description:
- SHV Plug to SHV Plug Cable 24 In
PE3843-24 Specifications
- Style:
- SHV to SHV
- 1st Connector:
- SHV Plug
- 2nd Connector:
- SHV Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-142B
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms