Pasternack PE3852LF-12
- Part No.:
- PE3852LF-12
- Datasheet:
PE3852LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL HN TO HN
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:833
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3852LF-12 Specifications
- Style:
- HN to HN
- 1st Connector:
- HN Plug
- 2nd Connector:
- HN Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-58
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms