Pasternack PE3857LF-36
Part No.:
PE3857LF-36
Datasheet:
AetrixPE3857LF-36.pdf
Description:
SHV Plug to SHV Plug Cable 36 In
Shipping
Inventory:375
Comments
PE3857LF-36 Specifications
Style:
SHV to SHV
1st Connector:
SHV Plug
2nd Connector:
SHV Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-62A
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms