Pasternack PE3876-12
- Part No.:
- PE3876-12
- Datasheet:
PE3876-12.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
- Shipping:
Inventory:329
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3876-12 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms