Pasternack PE3921-24
- Part No.:
- PE3921-24
- Datasheet:
PE3921-24.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
PE3921-24 Specifications
- Style:
- N-Type to N-Type
- 1st Connector:
- N-Type Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-405
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms