Pasternack PE39415-18
Part No.:
PE39415-18
Datasheet:
AetrixPE39415-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE39415-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz
Color:
Silver
Features:
Operating Temperature:
-65°C ~ 125°C