Pasternack PE39417LF-100CM
Part No.:
PE39417LF-100CM
Datasheet:
AetrixPE39417LF-100CM.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE39417LF-100CM Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:
0.086" Semi-Rigid Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
10 GHz