Pasternack PE39423LF-24
Part No.:
PE39423LF-24
Datasheet:
AetrixPE39423LF-24.pdf
Description:
SMA Male to SMA Male Cable 24 In
Shipping
Inventory:804
Comments
PE39423LF-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz
Color:
Silver
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C