Pasternack PE39430/SP1-18
Part No.:
PE39430/SP1-18
Datasheet:
AetrixPE39430/SP1-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:193
Comments
PE39430/SP1-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
10 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C