Pasternack PE39453-18
Part No.:
PE39453-18
Datasheet:
AetrixPE39453-18.pdf
Description:
N Male to N Male Right Angle Sem
Comments
PE39453-18 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
11 GHz
Color:
Silver
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C