Pasternack PE39453-24
Part No.:
PE39453-24
Datasheet:
AetrixPE39453-24.pdf
Description:
N Male to N Male Right Angle Sem
Comments
PE39453-24 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
11 GHz
Color:
Silver
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C