Pasternack PE3987-36
- Part No.:
- PE3987-36
- Datasheet:
PE3987-36.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to SMA Male
PE3987-36 Specifications
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms