Pasternack PE3987LF/HS-12
Part No.:
PE3987LF/HS-12
Datasheet:
AetrixPE3987LF/HS-12.pdf
Comments
PE3987LF/HS-12 Specifications
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C