Pasternack PE3987/PH180-24
Part No.:
PE3987/PH180-24
Datasheet:
AetrixPE3987/PH180-24.pdf
Comments
PE3987/PH180-24 Specifications
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C